Kongre Merkezi

CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT AND SPA

OTEL GENEL GÖRÜNÜM

Keyifli bir toplantı ve özel hissedeceğiniz bir etkinlik alabilmeniz için gereksinim duyduğunuz her şey burada. Benzersiz, yenilikçi tasarımı ve mükemmel konumu ile ideal kongre merkeziniz olacak. Otel Belek Seaside Resort bölgesinde, Belek sahil şeridinin hemen önünde, Antalya Havalimanı’na 35 km, Antalya’ya 45 km uzaklıkta yer almaktadır.

ODALAR

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’da 1200 yatak ve çok çeşitli oda tipleri, her türlü konaklama ihtiyacına cevap verilmesini sağlıyor. Standart odaların yanı sıra havuza veya bahçeye doğrudan bağlantılı farklı tipte süit odalar, villalar ve aile odaları. Kasa, merkezi klima, saç kurutma makinesi, telefon, duş ve küvet, minibar, internet bağlantısı, müzik yayınlı LCD interaktif uydu TV ve Pay TV.

sALONLAR

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, 7 farklı büyüklükte toplantı salonu ihtiva eder. Toplamda 2000 kişiye kadar katılımcı kapasitesi sahiptir. Ana konferans salonu, üçe ayrılabilmekte ve tiyatro düzeninde 1400 kişi almaktadır. Kongre Merkezinde ayrıca 6 adet workshop salonu bulunmaktadır.

fUAYE

ORTAK ALANLAR

Otelde dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan 1 Ana Restoran, 1 Snack Restoran ve 8 A’la Carte Restoran bulunmaktadır. Restoranların her birinde, suşiden Osmanlı mutfağının şark örneklerine, deniz ürünlerinden av hayvanına, Anadolu yöresinin yöresel yemeklerinden İtalyan klasiğine kadar çeşitli yemekleri, her restoranda yaratılan birçok farklı atmosferde keşfedebilirsiniz. Otelin farklı noktalarında, mevsime göre açık olan, keyifli saatlerin tadını çıkaracağınız 10 ayrı bar bulunmaktadır.

12.000 m2 alana yayılmış 8 adet havuz (aquaparklı havuz, çocuk havuzları, ısıtmalı açık havuz, kapalı havuz, 3 jakuzi) bulunmaktadır. Ayrıca özel ısıtmalı kapalı havuzlar 250 m uzunluğunda özel plaj 1150 m2 iskele alanı 5000 m2 alan üzerine kurulu Crassula Spa & Wellness Merkezi, toplam 2000 kişiye kadar ağırlayabilen çeşitli kapasitelerde Kongre Merkezi bulunmaktadır.

Bilardo, Bowling (4 kulvar), Eğlence Dünyası, İnternet Kafe eğlence olanaklarıdır. Genel alanlarda ve kongre merkezinde kablosuz internet yer alır. Su sporları, squash, 10 tenis kortu (2 sert zemin, 1 suni çim ve 7 toprak kort). Fitness Center, Alışveriş Caddesi, Kuru Temizleme Hizmeti, Kuaför, Tıp Doktoru ve 1’i kapalı ve 1’i açık 2 amfi tiyatroda gün boyu animasyon aktiviteleri bulunmaktadır.

“Zen felsefesi” ile süslenmiş Uzakdoğu masajları, Sultan terapileri, özel alanlarda 24 ayar altınla terapi gibi lüks terapiler, bütünsel terapiler, şarap banyosu, doğal esanslı güzellik terapileri ve açık hava Bali evlerinde Uzakdoğu masajları gibi hizmetler, Spa merkezinde farklı sıcaklıklarda buhar banyoları, özel egzotik duşlar ve Türk hamamları mevcuttur.